Matkad

 • UUS! Elektriliste FATratastega matk

Kõrvemaa looduse ilu on midagi täiesti kordumatut ja imetlusväärset! Ja nüüd on avanenud ainulaadne võimalus seda kõike imetleda ilma suurema füüsilise pingutuseta. Elektrilised fat maastikurattad on stiilsed, turvalised ja moodsad. Nii et, tule ja sukeldu Kõrvemaa maagilisse loodusesse ning avasta kõik, mida see rikkalik piirkond pakkuda võib. Tule ja naudi!

Matka kestvus kuni 3 tundi. Hind 5-le 425 €. Iga lisanduv täiskasvanu 69 €.  Hind sisaldab rataste ja kiivrite renti ning retkejuhiga matka. 

 • SUP matk Venejärvel või Soodla jõel

Kui soovid tõeliselt muretut veematkamist, siis on meil sulle suurepärane pakkumine! Keskusest korraldame juba täispumbatud SUP-lauad koos kõige muu vajaliku varustusega veematka alguspunkti. Matkaline saab retkejuhi juhistele tugineda ning vee peal lõõgastuda ja nautida kaunist loodust täiel rinnal. Matka alguspunkti jõudmiseks liigutakse matkaliste transpordivahediga. Matka alguspunkt on keskusest ca 6 km kaugusel. Sõrbad kaaasa ja Kõrvemaaa veesilmade maagilisust nautima.

Matka kestvus 2 tundi. Matka hind kuni 10-le osalejale 450 €, iga lisanduv osaleja 40 €. Hind sisaldab vajaliku varustuse renti ning retkejuhiga matka. 

 • Kombineeritud räätsa- ja SUP matk Koitjärve rabas 

Retkejuht viib teid kordumatule matkamarsruudile Koitjärve rappa. Räätsadega laugasteni ja sealt juba SUP laudadega laugaste peale.  Retke jalgsiosas kantakse SUPi laua seljakotti endaga kaasas (ca 15 kg) ning üheks osaks matkast on ka SUPi laua täispumpamine. Matk on super stressimaandus – matka lõpuks oled positiivselt laetud, et argimured mõneks ajaks unustada

Matkalised liiguvad matka alguspunkti oma transpordiga. Matka kestvus 4 tundi. Matka hind kuni 10-le osalejale 550 €, iga lisanduv osaleja 45 €. Hind sisaldab matkaks vajaliku varustuse renti ning retkejuhiga matka.

Loe ka mõnusat jutustust ühe matkalise elamustest  https://www.sportlandmagazine.com/est/unustamatud-elamused-koitjarve-raba-raatsa-ja-sup-matkalt/

 • Räätsamatk rabas 

Kutsume Sind matkama Koitjärve rappa või Kõnnu Suursoole, kuhu tavaliselt meie jalg niisama ei julge astuda. Räätsad on need imelised nn võlukingad, mis võimaldavad meil sammuda ja kõikuda fantastilises looduskaunis kohas – rabas.

Hind kuni 10-le 450 €. Iga lisanduv täiskasvanu 35 €, iga lisanduv laps 20 €. Hind sisaldab räätsade renti ja retkejuhiga matka. Kestvus kuni 3 tundi.

NB! Räätsamatkade alguspunkti liigutakse keskusest oma autodega (ca 7 – 10 km).

 • Rattamatk

Rattamatkale saab minna maastikuratastega või FATratastega. Põhja-Kõrvemaa loodusmaastik on justkui loodud rattamatkade jaoks – tihe teedevõrgustik 36 000 hektaril, suplust võimaldavad rabajärved, huvitavad RMK matkarajad; mitmekülgsed terviserajad, avar ja omanäoline Jussi kanarbiku nõmm, oosid ja seljandikud.

Hind kuni 10-le 450 €. Iga lisanduv täiskasvanu 35 €, iga lisanduv laps 15 €. Hind sisaldab rataste ja kiivrite renti ning retkejuhiga matka. Kestvus kuni 2 tundi.

 • Päikesetõusumatk/päikeseloojangumatk

Kõrvemaal on iga päev kaunis! Rabas on päikesetõusu ajal enneolematult salapärane. Udu, varjud, väikesed kõverad rabamännid ja loodushääled või ka täielik vaikus… Igal hommikul on päikesetõus eriline ja erakordne – kord kumab päike läbi udu, kord sillerdavad päiksekiired hommikusel kastel… Sama imetlusväärne on ka päikeseloojang.

Hind kuni 10-le 320 €. Iga lisanduv täiskasvanu 20 €, iga lisanduv laps 10 €. Hind sisaldab retkejuhiga matka ja vajadusel pealampide renti. Kestvus kuni 2 tundi. 

 • Jalgsimatk

Matk kaunil Põhja-Kõrvemaa maastikul – võimalik nii mõnusa jalutuskäiguna kui ka tempoka sportmatkana.

Hind kuni 10-le 320 €. Iga lisanduv täiskasvanu 15 €, iga lisanduv laps 10 €. Hind sisaldab retkejuhiga matka. Kestvus kuni 2 tundi. 

 • Retk seeneriiki

Mõnus korilusmatk koos uute teadmistega seeneriigist. Alustame seenetarga põneva loenguga söödavatest ja mittesöödavatest seentest. Seejärel minnakse metsa korilusretkele. Peale matka aitab seenetark korjatud seened ära määrata.   

Kestvus ca 2 – 2,5 h. Hind kuni 10-le 450 €. Iga lisanduv täiskasvanu 20 €, iga lisanduv laps 10 €. 

Talvehooajal:

 • Off-road matkasuusaretk UUS!

Tule koos meie retkejuhiga avastama Kõrvemaa künklikku ning lumerohket loodusmaastikku. Matkasuusad annavad võimaluse suusatada seal, kus radu ei ole, ning nautida puutumatut loodust. Talvisel ajal on metsloomade tegevus aktiivne ning jäljed lumel jutustavad meile põnevaid lugusid. Matkasuusad sobivad looduse avastamiseks ka sügavas lumes ning nendega matkamine sobib väga hästi ka neile, kes armastavad jalgsi matkata. Võrratu kogemus ja mõõdukas liikumiskoormus tagatud!

Kasutame matkaks MADSHUS matkasuuski, mis kinnitatakse suusasaabaste külge.

Hind kuni 10-le 470 €. Iga lisanduv täiskasvanu 32 €. Hind sisaldab suusakomplektide renti ja retkejuhiga matka. Kestvus kuni 2 tundi.

 • Lumeräätsamatk

Lumine loodus on räätsamatkadeks ideaalne. Matka läbivateks teemadeks on metsloomad, nende jäljed ja elutegevus; Põhja-Kõrvemaa ajalugu läbi erinevate valitsusaegade. Räätsad on nagu võlukingad – need lubavad sammuda paksul lumel, ilma et peaks sissevajumist kartma.

Hind kuni 10-le 470 €. Iga lisanduv täiskasvanu 32 €, iga lisanduv laps 20 €. Hind sisaldab lumeräätsade renti ja retkejuhiga matka.  Kestvus kuni 3 tundi. 

NB! Räätsamatkade alguspunkti liigutakse keskusest oma autodega (ca 7 – 10 km).

 • Tõukekelgumatk

Tõukekelgumatk talvises looduses on võrratu. Hooldatud matkarada muudab matkamise lihtsaks ja nauditavaks. Tõukekelgud ise on kerged ja sportlikud – neid on lihtne käsitleda.

Hind kuni 10-le 470 €. Iga lisanduv täiskasvanu 32 €, iga lisanduv laps 20 €. Hind sisaldab tõukekelkude renti ja retkejuhiga matka. Kestvus kuni 2 tundi.

 • Uisumatk 

Rabalaugastel uisutamine on midagi sellist, mida igaüks peaks vähemalt korra elus proovima. Külmunud rabasaared vaheldumisi külmunud laugastega – see on talvine võlumaailm. Saadud kogemust ei saa millegi muuga võrrelda ning positiivsed emotsioonid on garanteeritud.

Hind kuni 10-le 450 €. Iga lisanduv täiskasvanu 30 €, iga lisanduv laps 20 €. Hind sisaldab suusasaabaste, matkauiskude ja suusakeppide renti ning retkejuhiga matka. Kestvus kuni 3 tundi.

Lisainfo ja broneerimine info@korvemaa.ee või telefonil +372 524 6628

Hea teada!

 • Matkade kestvus 2-3 tundi.
 • Matkade hinnad sisaldavad matkaks vajaliku varustuse renti.
 • Võimalus tellida Sportand Kõrvemaa uuenenud kohvikust toitlustus enne või peale matka.
 • Võimalus tellida saunateenused uuenevas keskuses.
KÜSI PAKKUMIST